після реєстрації
Зареєструватися

Вирішальний матч Динамо в пакеті Футбол

27 серпня 2018 г.

28-го серпня о 22:00 київське Динамо на НСК «Олімпійський» проведе матч-відповідь плей-офф Ліги чемпіонів проти нідерландського Аяксу. Пряма трансляція матчу доступна користувачам OLL.TV у розділі Футбол.

Перший матч команд відзначився значною ігровою перевагою Аяксу та завершився рахунком 3:1. Особливо невдалим для киян став перший тайм – у динамівців не тільки нічого не виходило в атаці, а й було багато помилок у обороні. Другий тайм пройшов більш рівно, але, незважаючи на значну кількість моментів з обох сторін, рахунок залишився незмінним.

Після важкого матчу з Аяксом, киян очікувала ще одна неприємність – у матчі проти Чорноморця Олександр Хацкевич випустив резервний склад Динамо. У результаті команда вперше зі старту чемпіонату зіграла в нічию та втратила очки.

На домашньому полі кияни мають забивати Аяксу не менше 2-ох голів. Чи допоможе додатковий відпочинок гравців основи Динамо досягти потрібного результату? Дивіться LIVE в HD разом з ОLL.TV!