25 марта 2019 г.
Зміна тарифів сервісу

Шановні користувачі,

Протягом 4 місяців з початку 2019 року, при перегляді та подовженні контрактів з правовласниками контенту ми намагалися зберегти поточні ціни на пакети з нашої пропозиції. Оскільки без значного зменшення кількості каналів, фільмів та серіалів, залишити ціни на попередньому рівні виявилося неможливим, було прийнято рішення про підвищення цін. Прийняття рішення також продиктоване зростанням операційних затрат на підтримку та оновлення технічного обладнання, необхідного для коректної та безперебійної роботи сервісу.

З 1 квітня 2019 року будуть внесені зміни у наступних тарифах сервісу:
Футбол: 69 грн/міс → 89 грн/міс
Оптимум: 89 грн /міс → 99 грн/міс
Світогляд: 49 грн/міс → 59 грн/міс
Дитячий: 49 грн/міс → 59 грн/міс
Активний: 29 грн/міс → 59 грн/міс
Радість: 39 грн/міс → 59 грн/міс
Кіно: 49 грн/міс → 59 грн/міс

До 31 березня включно користувачі можуть подовжити свою підписку та дивитися улюблені канали за старою ціною. Звертаємо увагу користувачів, що у разі підключення функції автопролонгації з 01 квітня 2019 року плата за вказані пакети буде автоматично списуватись згідно нових тарифів. Змінити налаштування можна у особистому кабінеті на сайті.

ВАЖЛИВО!
Поповнення балансу на вашому рахунку не є підключенням підписки. Щоб підключити підписку:
1. Оберіть один або декілька потрібних вам тарифних пакетів в розділі Тарифи або Мої підписки.
2. Вкажіть період перегляду.
3. Сплатіть зручним вам способом.
4. Після того, як ви придбаєте підписку, пакет буде підключений до вашого аккаунту.
5. Підключення підписки автоматично активується після того як закінчиться діюча. Якщо ви підключите тарифний пакет, яким не користувались раніше, доступ активується одразу після зарахування.

Якщо Вам необхідна додаткова інформація, зв'яжіться з нами за телефоном 0 (800) 60 00 32 (безкоштовно по всій території України).

Дякуємо за розуміння!

З повагою,
Команда OLL.TV